Čistiaca séria

Úspešnosť ošetrenia pleti začína dôkladným očistením pokožky. Odstránime odumreté bunky, zvyšky líčenia a znečistenie z povrchu pleti. Je to dôležité nie iba kvôli prirodzenej regenerácii pleti, ale týmto podporíme aj vstrebávanie neskôr použitých kozmetických prípravkov.
Hydratačný gélový tonik

HYDRATAČNÝ GÉLOVÝ TONIK

Osviežujúci a jemne čistiaci gélový tonik. Obsahuje výťažok z jadierok hrozna, ktorý zabraňuje starnutiu pokožky. Šetrným zložením vzpruží a hydratuje, dáva pocit príjemnej sviežosti. Obsahuje provitamín B5.
Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Aloe Vera, Kyselina hyalurónová, Provitamín B5, Výťažok z listov vínnej révy.


Čítajte ďalej

Hydratačné pleťové mlieko

HYDRATAČNÉ PLEŤOVÉ MLIEKO

Vďaka svojmu jemnému obsahu oleja pleťové mlieko odstraňuje líčenie a každodenné znečistenie. Šetrne ale dôkladne očisťuje, ošetruje a zjemňuje pleť. Ochraňuje pred vysušením. V ňom obsiahnutý avokádový olej podporuje obnovu buniek pleti. Je bohatý na vitamín E, vitamín C a provitamín B5.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Olej z kukuričných klíčkov, Avokádový olej, Aloe Vera, Výťažok z listov vínnej révy, Vitamín E, Vitamín C, Provitamín B5, Glycerín, Výťažok zo stromu tara.
Čítajte ďalej

Gélový tonik s čajovníkovým olejom

GÉLOVÝ TONIK S ČAJOVNÍKOVÝM OLEJOM

Odporúčame najmä na ošetrenie mastnej pleti, na dezinfikáciu po mechanickom očistení. Účinné ošetrenie zapálenej pokožky s vyrážkami zabezpečuje kyselina salicylová, výťažok z vŕbovej kôry a čajovníkový olej. Príjemný vzpružujúci pocit je podporený vzpružujúcim výťažkom rastlinného komplexu Zirhafirm.

Odporúčame pre mastnú pleť.

Účinné látky: Čajovníkový olej, Vŕbová kôra, Zirhafirm (vzpružujúci rastlinný komplex), Mätový olej, Kyselina salicylová.
Čítajte ďalej

Biogélový peeling

BIOGÉLOVÝ PEELING

Tento jemný gélový peeling účinne odstraňuje odumreté bunky a znečistenia pokožke. Stimulačnú mikromasáž zabezpečujú mleté olivové jadierka. Rastlinné zložky už počas aplikácie peelingu začnú hydratovať, napĺňať pleť zákazníka.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Aloe Vera, Zirhafirm (vzpružujúci rastlinný komplex), Allantoin, Mleté olivové jadierka, Provitamín B5.
Čítajte ďalej

Peeling s ovocnou kyselinou

PEELING S OVOCNOU KYSELINOU

Peeling je bohatý na účinné látky, jeho základom je ovocná kyselina (ananás, maracuja, citrón, hrozno) s jojobovými voskovými guličkami, zabezpečujúca prirodzené lúpanie. Ovocné kyseliny uvoľňujú a odstraňujú odumreté bunky epidermy a stimulujú bunky pod ňou na obnovu. Podporujú hydratáciu pleti a prísun účinných látok do hlbších vrstiev.

Odporúča sa pre každý typ pleti, najmä pre citlivú pleť. Upozorňujeme, že kvôli obsahu kyseliny v produkte a jeho nízkej hodnoty pH (hodnota = 3) používajme ho pod dozorom, nechávajme ho na pokožke maximálne na 10 minút, môže spôsobiť jemne zvýšenú prekrvenosť.

Účinné látky:Kyselina salicylová, Allantoin, Provitamín B5, Antioxidanty, Komplex ovocných kyselín, Bambucké maslo, Provitamín B5 a Vitamín C.
Čítajte ďalej


x