Čaro dotyku

Masáž uvoľňuje telo a dušu. Masáž tváre neprináša len odpočinok, ale vyvíja blahodarný vplyv aj na pleť. Vplyvom masáže sa zníži napätie svaloch, zlepší sa prísun kyslíka pre pleť a vyhladia sa vrásky.
Masážny olej na vyhladenie pleti

MASÁŽNY OLEJ NA VYHLADENIE PLETI

Rastlinné oleje majú vysoký obsah vitamínu E a F, preto nielen ochraňujú a regenerujú pleť, ale nahradia aj nedostatok lipidnej filmovej vrstvy a znižujú zápaly. Masážny olej na vyhladenie pleti je zmesou oleja z hroznových jadierok, nechtíkového oleja a oleja z kukuričných klíčkov. Hroznové jadierka zabezpečujú pružnosť pleti a tým aj jej mladistvosť a hladkosť, zabraňujú starnutiu, regenerujú kollagénové tkanivá. Nechtíkový olej má protizápalový a regeneračný účinok. Masážny olej na vyhladenie pleti odporúčame k samotnej masáži tela, k masáži tváre, môžeme ním obohatiť masážne krémy, najmä v zime, keď cítime, že naša pleť je trocha suchšia.

Odporúčame pre suchú pleť s nedostatkom tuku a vody.

Účinné látky: Olej z hroznových jadierok, Nechtíkový olej, Olej z kukuričných klíčkov.
Čítajte ďalej

Spevňujúci masážny krém

SPEVŇUJÚCI MASÁŽNY KRÉM

Tento masážny krém je pomocníkom pri najpríjemnejšej kozmetickej aplikácii. Svojou príjemnou harmóniou vôní, pripomínajúcou sad pomarančovníkov napĺňa nielen pleť ale aj dušu zákazníka energiou a krásou. Rýchle, okamžité napnutie zabezpečuje účinná látka s názvom Tens up.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Tens up a Zirhafirm (spevňujúce rastlinné komplexy), Olej z kukuričných klíčkov, Olej z jojoby, Olej z hroznových jadierok, Nechtíkový olej, Vitamín E.
Čítajte ďalej

Zjemňujúci masážny krém

ZJEMŇUJÚCI MASÁŽNY KRÉM

Helia-D Zjemňujúci masážny krém 250ml. Bohaté účinné látky masážného krému majú upokojujúci, relaxačný účinok. Použitím na pokožku tváre je lepšie keď sa vyčistí. Jednými z hlavných aktívných zložiek naringenínu, paradajky a kôry výťažky z citrusov, ktoré majú veľmi dobrý protizápalový účinok, znižujú začervenanie kože. Obsah oleja z rakytníka napomáha regenerácii zle sa hojacich rán. Vyživuje a posilňuje kožné bunky, koža sa stáva zamatovo hebkou na dotyk

Účinné látky: Naringenin, Rakytník rešetliakový olej
Čítajte ďalej


x