Séria slnečnica a pomaranč

Hydratajúce a spevňujúce
Táto séria zabezpečuje dlhodobú hydratáciu a pomáha v regenerácií pleti. Hydratáciu, spevnenie a jemnosť pokožky dosahuje vďaka viacerým rastlinným zložkám, medzi inými aj vďaka výťažku zo stonky slnečnice, dobre známeho z produktov Helia-D.
Spevňujúce sérum s pomarančom

SPEVŇUJÚCE SÉRUM S POMARANČOM

Exkluzívne hydratačné sérum pomáha udržiavať pružnosť pokožky okolo očí a znižuje znaky starnutia. Jemnú oblasť okolo očí mení na hladšiu a napnutejšiu. Jeho najdôležitejšou účinnou látkou je výťažok zo stromu tara a z morských rias, ktoré zabezpečujú očnej oblasti okamžitú energizáciu. Vplyvom rastlinného výťažku s názvom Zirhafirm sa stáva pokožka tváre napnutejšou a zamatovo hebkou. Sérum sa dá vniesť do pleti ultrazvukom aj mezoterapiou, ale transparentný výsledok možno dosiahnuť aj ručným masírovaním.

Účinné látky: Kyselina hyalurónová, Zirhafirm (spevňujúci rastlinný komplex), Výťažok z listov vínnej révy, Výťažok z brečtanu, Aloe Vera, Výťažok zo stonky slnečnice.
Čítajte ďalej

Superhydratačný gél s pomarančom

SUPERHYDRATAČNÝ GÉL S POMARANČOM

Unavená pleť ožije po aplikovaní gélu, obsahujúceho éterické oleje. Superhydratáciu zabezpečuje komplex rastlinných zložiek s názvom Hydromanil. Hydromanil sa vytvára zo stromu tara. Jeho účinok je rýchly, intenzívny a súčasne trvácny, keďže hydratuje aj hlbšie vrstvy epidermy. Má regeneračný účinok a súčasne napĺňa povrch pleti neskutočnou energiou. Obsahuje príjemný pomarančový olej, ktorý upokojuje a odstráni stres. Ultrazvukom sa dá vniesť aj do hlbších vrstiev, takto možno dosiahnuť účinnejší výsledok počas ošetrenia.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Pomarančový olej, Výťažok z hroznových jadierok, Výťažok zo stromu tara, Glycerín.
Čítajte ďalej

Krém proti očným vráskam s výťažkom zo stonky slnečnice

KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S VÝŤAŽKOM ZO STONKY SLNEČNICE

Krém proti očným vráskam, bohatý na rastlinné oleje lisované za studena, ktorý zjemňuje pleť. Nová kombinácia rastlinných výťažkov Gladback™ zlepšuje stav zrelej pleti s výnimočne blahodarným účinkom. Pokožka okolia očí sa osvieži, menšie vrásky a ryhy sa znižujú.

Odporúčame pre zrelú pleť, suchú, citlivú oblasť okolia očí.

Účinné látky: Výťažok zo stonky slnečnice, Olej z jojoby, Olej z hroznových jadierok, Provitamín B5, Olej z kukuričných klíčkov, Gladback™.
Čítajte ďalej

Krém proti vráskam s výťažkom zo stonky slnečnice

KRÉM PROTI VRÁSKAM S VÝŤAŽKOM ZO STONKY SLNEČNICE

Jeho vysoký obsah vitamínu E a aktívne účinné látky poskytujú ochranu a minimalizujú prvé znaky starnutia pleti, spôsobené stresom. Prirodzeným spôsobom stimuluje životnú silu bunkovej konštrukcie, posilňuje jej obranyschopnosť. Kyselina hyalurónová účinne zvyšuje obsah vlhkosti pleti a jej pružnosť, takto ju napĺňa a napína.

Účinné látky: Výťažok zo stonky slnečnice, Bambucké maslo, Kyselina hyalurónová, Aloe Vera, Nechtíkový olej, Olej z kukuričných klíčkov, Vitamín E.
Čítajte ďalej

Pomarančová maska na oživenie tváre

POMARANČOVÁ MASKA NA OŽIVENIE TVÁRE

Maska oživuje unavenú pleť. Jedinečnou zložkou je kaolín s vysokým obsahom stopových prvkov, jeho silné vodíkové väzby podporujú prísun vody do pleti. Obsah alginátu masky je bohatý na rastlinné účinné látky, obsah vitamínu E posilňuje obrannú schopnosť pleti. Zrýchľuje činnosť tkanív, pleť premení na pružnú a hladkú.
K maske zamiešame 3-4 čajové lyžičky prášku s vodou teploty 60 C⁰ na hustotu smotany.

Doba pôsobenia: 15-20 minút. Možno odstrániť jedným pohybom.

Účinné látky: Algín, Kaolín, Ovos, Vitamín E, Citrónový olej, Pomarančový olej.
Čítajte ďalej

Spevňujúci denný krém na hĺbkovú hydratáciu

SPEVŇUJÚCI DENNÝ KRÉM NA HĹBKOVÚ HYDRATÁCIU

Jemne hebký krém, výnimočne bohatý na rastlinné účinné látky s olejmi lisovanými za studena, ktoré naplnia dehydrovanú pleť vlhkosťou, výživnými látkami a antioxidantmi. Obsahuje filter UVA/UVB.

Odporúčame pre pleť s nedostatkom vody.

Účinné látky: Bambucké maslo, Olej z jojoby, Olej z kukuričných klíčkov, Olej Ligetszépe, Nechtíkový olej, Vitamín E, Provitamín B5, Výťažok z Aloe Vera, Výťažok z hroznových jadierok, Zirhafirm (spevňujúci rastlinný komplex), Hydromanil.
Čítajte ďalej


x