Séria s kmeňovými bunkami jablka

Rastlinnými kmeňovými bunkami proti starnutiu pleti

Istý švajčiarsky druh jablka je známy už od 18. storočia tým, že ho možno skladovať veľmi dlhú dobu, lebo ani počas niekoľkých mesiacov sa nemení jeho tvar, farba, ani konzistencia. Toto jedinečné jablko je veľmi bohaté na rastlinné účinné látky a rastlinné bunky s dlhou životnosťou. Životnosť buniek súvisí so špeciálnym druhom buniek, tento druh veda pomenovala ako kmeňové bunky. Účinná látka Phytotech ™, vyňatá z kmeňovej bunky zvláštneho švajčiarskeho jablka Malus Domestica, je prvá taká kozmetická zložka s obsahom aktívnej kmeňovej bunky, ktorej výnimočný účinok je potvrdený: značne spomaľuje predčasné starnutie buniek, ochraňuje kmeňové kožné bunky a vráti im vitalitu. Tieto kmeňové bunky sú kompatibilné s ľudskou kožou, preto sú schopné chrániť ju, pleť dostane čerstvé rastlinné kmeňové bunky izolované v účinných látkach. Prísun jedinečnej účinnej látky do hlbších vrstiev kože zabezpečuje technológia lipozóm.
Magická peelingová maska s riasami

MAGICKÁ PEELINGOVÁ MASKA S RIASAMI

Po očistení pokožky tváre môžeme poskytnúť nášmu zákazníkovi príjemný zážitok Magickou peelingovou maskou s riasami. Hydratačný, olupujúci peeling obnovuje pleť, odstráni odumreté bunky a týmto podporuje vstrebávanie účinnej látky. Zrýchľuje činnosť tkanív. Má relaxačný, upokojujúci účinok. Jej aplikácia dáva pleti veľmi príjemný pocit. Po pomiešaní s vodou (na hustotu smotany) získame ružovkastú farbu pleti, tvár sa stane sviežou. Po pomiešaní s vodou teploty 60 °C spôsobuje jemne dráždivé začervenanie, pleť sa stane vitálnou.

Doba pôsobenia: 15-20 minút. Jediným pohybom možno odstrániť.

Účinné látky: Alginát, Kaolín, Ovos, Morský kolagén, Olej z hroznových jadierok, Levanduľový olej.
Čítajte ďalej

Sérum proti vráskam s kmeňovými bunkami jablka

SÉRUM PROTI VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA

Sérum má dlhodobý liftingový účinok, zabezpečuje viditeľne hladšiu a napnutejšiu pokožku pomocou najúčinnejších prirodzených zložiek novej generácie.

Jeho špeciálnou účinnou látkou je kmeňová bunka jablka, ktorá udržiava pružnosť pokožky, znižuje vrásky a hlboké ryhy, zvyšuje napnutosť pleti. Kyselina hyalurónová s rozmerom drobných zrniek pomáha prisunúť účinné látky do hlbších vrstiev pleti, zabezpečuje viazanie vlhkosti. Do pleti sa dá vniesť ultrazvukom aj mezoterapiou, ale transparentný výsledok možno dosiahnuť aj ručným masírovaním.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Kmeňové bunky jablka, Kyselina hyalurónová, Allantoin, Aloe Vera, Výťažok z listov vínnej révy.
Čítajte ďalej

Krém proti očným vráskam s kmeňovými bunkami jablka

KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA

V obrane proti očným vráskam má svoju výnimočnú úlohu tento krém proti očným vráskam, poskytujúci pocit hebkosti. Napravuje škody v bunkách, drasticky znižuje mimické vrásky. Je to prípravok proti starnutiu s vyslovene hlbokým účinkom a s ochranou proti žiareniu UVA. Ako väčšina našich prípravkov, aj tento obsahuje oleje lisované za studena.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Kmeňové bunky jablka, Kyselina hyalurónová, Bambucké maslo, Olej Ligetszépe, Olej z kukuričných klíčkov, Nechtíkový olej, Koenzím Q10, Provitamín B5, Vitamín C.
Čítajte ďalej

Gélová maska Zlatý krištáľ

GÉLOVÁ MASKA ZLATÝ KRIŠTÁĽ

Gélová maska, inšpirovaná leskom zlata dosahuje veľmi transparentný výsledok, krásne naplní a vyhladí vrásky. Je bohatá na glukózu, zjemňuje a hlboko hydratuje pleť, viditeľne ju napĺňa energiou. Vnikne hlboko do pórov, takto vyvíja svoj hydratačný, vzpružujúci účinok na odstránenie vrások. Prášok pomiešame s vodou, dostaneme gélovú hustotu, nanesieme to ako ľahký obklad, ktorý sa počas masáže takmer bezo zvyškov vstrebáva.

Doba pôsobenia: 15-20 minút, obsah sáčku stačí na tri ošetrenia.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinná látka: Glukóza.
Čítajte ďalej

Maska proti vráskam s kmeňovými bunkami jablka

MASKA PROTI VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA

Tajomstvo žiarivej pleti spočíva v tejto exkluzívnej maske s biocelulóznym základom. Špeciálnou účinnou látkou sú kmeňové bunky švajčiarskeho jablka PhytoCellTechTM, ktoré zvyšujú pružnosť pleti, zabraňujú predčasnému starnutiu buniek, vyhladia vrásky a dávajú pocit úplnej obnovy. Glycerínový obsah zmäkčuje a hydratuje suchú alebo citlivú pleť. Ďalšou účinnou látkou je Fucogel®, ktorý svojím hydratačným účinkom spevňuje pokožku, preštrukturuje kontúry tváre.

Použitie: Z biocelulóznej masky odstráňte ochranný obal a naneste na tvár s vynechaním okolia očí a úst.

Doba pôsobenia: 20 minút

Účinné látky: Kmeňové bunky jablka, Glycerín, Fucogel®.
Čítajte ďalej

Krém proti vráskam s kmeňovými bunkami jablka

KRÉM PROTI VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA

Tvár po čase stráca zo svojej mladosti, kmeňové bunky jablka však priniesli obrat v ošetrovaní pleti proti starnutiu. Krém je bohatý na aktívne účinné látky, má regeneračný účinok, jeho pravidelné používanie zabezpečuje pružnosť pleti. Hlavnou účinnou látkou krému je výťazok z kmeňových buniek jablka, Phytocell Tech™. Zabezpečuje tonickú a jednotnú farbu pleti, transparentne odďaľuje vývin znakov starnutia. Znižuje hĺbku vrások, dáva tvári žiarivý lesk.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Výťažok z kmeňových buniek jablka, Kyselina hyalurónová, Aloe Vera, Nechtíkový olej, Bambucké maslo, Provitamín B5, Vitamín E, Výťažok zo stonky slnečnice, Morské riasy, Výťažok z koreňa stromu tara.
Čítajte ďalej


x