Séria ten's up zdvihni sa

Táto séria bojuje najúčinnejšími látkami proti predčasnému starnutiu pleti. Séria Ten s up Zdvihni sa odďaľuje vytvorenie a prehĺbenie malých vrások.
Stimulačné sérum

STIMULAČNÉ SÉRUM

Toto sérum má rýchly účinok v napnutí pokožky a odstránení vrások. Kontúry tváre sa transparentne zdvihnú. Svojím jedinečným zložením podporuje činnosť ciev a zvyšuje lymfatický obeh, môže spôsobiť jemné začervenanie. Hroznové jadierka pomáhajú v ochrane pleti, kým olej z papriky a škorice ju stimuluje. Morské riasy a strom tara majú spevňujúci účinok, pleť sa stane mladšou, pružnejšou a sviežejšou.

Odporúčame pre každý typ pleti, okrem veľmi citlivého typu s nedostatkom tuku a vody v hlbokých vrstvách, keďže stagnujúce cievy núti k veľmi intenzívnej činnosti.

Účinné látky: Aloe Vera, Výťažok z listov vínnej révy, Výťažok z papriky, Škoricový olej.
Čítajte ďalej

Glukózové sérum

GLUKÓZOVÉ SÉRUM

Hydratačné sérum s obsahom polysacharidov na báze glycerínu, ktoré zlepšuje pružnosť pleti a má hydratačný účinok. Vďaka polysacharidom sa môže kolagén vniesť do hlbších vrstiev pleti, výsledkom čoho je transparentná hladkosť a napnutosť. Odporúčame aj pod Gélovú masku Zlatý krištáľ.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Glycerín, Kolagén, Polysacharidy.
Čítajte ďalej

Kráľovská modrá gélová hydratačná maska

KRÁĽOVSKÁ MODRÁ GÉLOVÁ HYDRATAČNÁ MASKA

Zvyšuje obsah glukózy v pleti. Maska bohatá na hroznový cukor vytvorí na pokožke filmovú vrstvu, ktorá sa počas ošetrenia zabuduje do pórov.
Prášok rozriedime v troche vody, dostaneme jemnú gélovú hustotu, nanesieme ju ako ľahký obklad a rozmaznávajúcou masážou ju vnášame do pleti. Zvyšok zotrieme. Účinok gélovej masky môžeme zvýšiť, ak namasírujeme pod gél glukózové sérum, alebo ho pridáme ku gélu.

Obsah sáčku stačí na 3-4 ošetrenia.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Kaolín, Algín, Hydrolizovaný kolagén, Olej z hroznových jadierok, Levanduľový olej.
Čítajte ďalej

Maska na odstránenie vrások s účinkom botoxu

MASKA NA ODSTRÁNENIE VRÁSOK S ÚČINKOM BOTOXU

Maska s transparentným účinkom, s ktorou môže vaša pleť získať nové perspektívy. Maska obsahuje oligopeptídny koncentrát z ibiška, ktorý má podobne ako botox, účinok odstránenia vrások, uvoľnenia svalov a napínania pokožky. Tento „botox” rastlinného pôvodu poskytuje transparentné riešenie na mimické vrásky, vyplývajúce z biologického a mechanického starnutia tým, že znižuje zmrštenie svalových buniek, ktoré sú zodpovedné za vytvorenie vrások, okrem toho zvyšuje prirodzenú obrannú schopnosť pleti voči voľným radikálom.

K maske zamiešame 3 čajové lyžičky prášku s vlažnou vodou na hustotu smotany.

Doba pôsobenia: 15-20 minút. Možno odstrániť jedným pohybom.

Účinné látky: Algín, Výťažok z jadier ibišteka.
Čítajte ďalej

Liftingový krém Tens´up

LIFTINGOVÝ KRÉM TENS´UP

Tento špeciálny krém na vyhladenia pleti sa odporúča na rýchle, okamžité a transparentné napnutie pomocou zložky s názvom Tens up. Účinná látka zložky Tens up stimuluje produkciu kolagénu. Okrem napnutia pleti zabezpečuje pre ňu aj príjemný pocit, umožňuje dlhodobé omladnutie pleti. Je ideálny pre nepružnú, unavenú pleť, strácajúcu svoju tonalitu.

Odporúčame pre unavený, alipický, ovisnutý typ pleti.

Účinné látky: Zirhafirm a Tens´up (spevňujúci rastlinný komplex), Strom tara, Nechtíkový olej, Olej z kukuričných klíčkov, Bambucké maslo, Provitamín B5.
Čítajte ďalej


x