Séria korení pre mastnú pleť

Na mastnú pleť, náchylnú k zápalom Séria s vysokým účinkom, ktorá znižuje zápaly a pomáha v ozdravovacích procesoch nečistej pleti.
Sérum z liečivých rastlín

SÉRUM Z LIEČIVÝCH RASTLÍN

Sérum, bohaté na liečivé rastliny vyvíja svoj vplyv komplexne, regeneruje, upokojuje a znižuje zápaly. Jeho používaním sa zapálená, podráždená pokožka upokojí.
Sérum s liečivými rastlinami na vodnej báze odporúčame k ultrazvuku, mezoterapii alebo ručnej masáži.

Odporúčame pre citlivú pleť, náchylnú k zápalom, pre pleť s akné a seboreou.

Účinné látky: Čajovníkový olej v mikrokapsuliach, Kôra z vŕby, Praslička, Šalvia, Mäta, Kyselina salicylová, Provitamín B5, Aníz.
Čítajte ďalej

Čierne mydlo

ČIERNE MYDLO

Čierne mydlo - kompaktné, hĺbkové čistenie v starostlivosti o pleť. Reguluje činnosť mazových žliaz, znižuje zápal, epiteliálne formácie, má antiseptické, upokojujúce a silné sťahovacie účinky.

Aplikácia: Aplikujte mydlo na mokré ruky na mokrú rúk mydlo, a ako by krémeznénk namažte jej tvár. Po niekoľkých minútach dôkladne opláchnite vodou.
Čítajte ďalej

Protizápalový gél s ichtyolom

PROTIZÁPALOVÝ GÉL S ICHTYOLOM

Regeneruje pleť a dodáva jej dôležité výživné látky. Pomáha v liečení citlivej pleti, náchylnej k zápalom a v liečení kožných problémov ako akné, seborea, rosacea. Ichtyol je antiseptický, má účinok na sťahovanie ciev, zníženie bolesti a pocitu svrbenia. Komplex rastlinných účinných látok napomáha v liečení zapálenej pokožky. Sťahuje póry, upokojuje pleť. Poskytuje rýchlu a účinnú pomoc v odstránení malých jaziev po očistení.

Odporúčame pre citlivú, alipickú pleť, náchylnú k zápalom, pre pleť s akné a seboreou.

Účinné látky: Čajovníkový olej, Aloe Vera, Provitamín B5, Mätový olej.
Čítajte ďalej

Upokojujúca zábalová maska

UPOKOJUJÚCA ZÁBALOVÁ MASKA

Maska obsahuje jedinečné blato. Vzhľadom k vysokej koncentrácií huminových kyselín má maska prirodzené regeneračné účinky, proti vráskam a detoxikačné vlastnosti. Má vynikajúci hlboký očistný účinok. Na bunky má dezinfekčný účinok a tým antiseptické vlastnosti. Očistný, veľmi dobrý protizápalový a sťahujúci účinok. Tento produkt obsahuje extrakt z pestrec mariánsky, ktorý zvyšuje pevnosť pokožky, hebkosť, hydratáciu.
Čítajte ďalej

Upokojujúca maska na pleť postihnutú rosaceou

UPOKOJUJÚCA MASKA NA PLEŤ POSTIHNUTÚ ROSACEOU

Korenistá, exotická maska, ktorá obsahuje výlučne len prirodzené zložky. Je bohatá na minerálne látky a stopové prvky, má dezinfekčný účinok.
Jej použitím upokojíme zapálenú pleť, postihnutú rosaceou. Maska stačí na tri ošetrenia, vlažnou vodou ju namiešame na smotanovú hustotu.

Odporúčame pre citlivú pleť, náchylnú k zápalom.

Účinné látky: Kremeň, Algín, Výťažok zo semien anízu, Výťažok zo škorice.
Čítajte ďalej


x