Séria korení na suchú, citlivú pleť

 

Zmatňujúci denný krém

ZMATŇUJÚCI DENNÝ KRÉM

Krém s ochranou proti UVA, ktorý sa rýchlo vstrebáva atýmto zabezpečuje matnú zdravú farbu. Antibakteriálna čistá kyselina salicylová a výťažok z kôry vŕby zvyšujú aktivitu buniek pleti bez toho, aby vysušili pokožku tváre. Modifikovaný obsah kukuričného škrobu pomáha odstrániť mastný lesk pleti. Znižuje činnosť mazových žliaz, má liečivý a protizápalový účinok.

Odporúčame pre ošetrenie mastnej pleti.

Účinné látky: Kyselina salicylová, Výťažok z kôry vŕby, Výťažok z prasličky, Aloe Vera, Provitamín B5, Čajovníkový olej v mikrokapsuliach.
Čítajte ďalej

Upokojujúci balzam s Aloe Vera

UPOKOJUJÚCI BALZAM S ALOE VERA

Aloe bolo úspešne používané na liečenie rôznych kožných problémov už aj v biblických časoch. Púštna rastlina je bohatá na vitamíny, stopové prvky a jej výnimočná schopnosť viazať vodu umožňuje hydratáciu povrchu pleti aj hlbších vrstiev. Chladiaci a upokojujúci účinok je podporený výťažkom z mäty, šalvie a prasličky. Upokojujúci balzam s Aloe Vera je obzvlášť vhodný na zjemnenie, upokojenie, obnovu suchej, podráždenej, svrbiacej pokožky, ktorá je namáhaná slnením, soláriom, depiláciou.

Odporúčame pre pleť s nedostatkom tuku a vody, pre zapálenú, zvráskavenú pleť, namáhanú slnením a soláriom.

Účinné látky: Aloe Vera, Nechtíkový olej, Provitamín B5, Výťažok z mäty, šalvie, prasličky, Olej z kukuričných klíčkov, Kyselina salicylová, Vitamín E.
Čítajte ďalej

Zelený upokojujúci krém

ZELENÝ UPOKOJUJÚCI KRÉM

Krém na neutralizovanie farby, obsahujúci zelený pigment, ktorý znižuje červenanie pokožky tváre. Obsahuje Aloe Vera s protizápalovým účinkom, výťažok z vŕbovej kôry, olej z rakytníka a špeciálny mýtický elixír, zložku zo živice stromu Mastic. V Masticu sa vo veľkom množstve nachádzajú minerálne látky, zodpovedné za mäkkosť pleti, ktoré pôsobia ako antioxidanty, aktivujú mnohé enzýmy, vytvárajú kolagén, regulujú tvorbu loja, podporujú regeneráciu buniek.

Odporúčame pre citlivú pleť, náchylnú k zápalom.

Účinné látky: Chlorofyl, Aloe Vera, Výťažok z vŕbovej kôry, Olej z rakytníka, Živica zo stromu Mastic, Vitamín E.
Čítajte ďalej

Denný krém z pagaštanu

DENNÝ KRÉM Z PAGAŠTANU

Denný krém z pagaštanu ponúka okamžitý komfort pre pleť, znižuje podráždenie pokožky, chráni pred voľnými radikálmi. Vysoký obsah vitamínu E, provitamínu B5 a shea masla ukludňuje a ošetruje iritovanú pleť. Obsahujú pure away látky, upravujúce a zjemňujúce textúru pleti. Výťažok z pagaštanu upravuje všetky funkcie pleti posilňuje steny žíl. Ochranný faktor proti slnečnému žiareniu 15.

Obsahuje UVA a UVB filtre.

Aktívne látky: Vitamín E, Provitamín B5, Sea maslo

Čítajte ďalej

Nočný krém z pagaštanu

NOČNÝ KRÉM Z PAGAŠTANU

Nočný krém z pagaštanu je dokonalý pleťový krém obsahujúci aktívne látky, ukludňuje citlivú pleť so sklonom k rosacei. Pronaline Sensitiv Skin je účinná látka, rastlinný komplex zasahuje proti voľným radikálom, chráni proti vonkajším vplyvom pokožku. Výťažok z pagaštanu napomáha bunkovej regenerácii, posilňuje steny žíl.

Aktívne látky: Pronaline Sensitiv Skin   

Čítajte ďalej


x