Séria Hyaluronova

Výnimočná séria, ktorá zabezpečí dokonalú výživu buniek a pokožky, ochranu pred starnutím a zjemnenie už existujucich vrások. Kyselina Hyaluronova je jedna z najdôležitejších zložiek spojivového tkaniva, ktorá ako pletivo zjednocuje a spojuje jednotlivé bunky, tým zabezpečuje elasticiu daného tkaniva pletí. Starnutím naše telo vytvára stále menej tejto vzácnej látky, po štyridsiatke sa zníži až o polovicu a do šesťdesiatky dosiahne už len 10% pôvodnej produkcie.

Kyselina Hyaluronova sme kombinovali:
s Matrix 3000 peptidom
Argánovou kmeňovou bunkou
Kmeňovou bunkou z kostihoja lekárskeho
Kyselina Hyaluronova sa nachádza v týchto výrobkoch v rôznych molekulárnych velkostiach, účinkuje hidratačne a stimulujúco. Matrix 3000 peptid zabezpečuje správny pomer kolagénu pričom velkosť zrnka je prispôsobená aby sa dostal aj do hlbších vrstiev kože, oproti jednoduchým bielkovinám.

Po dôkladnom očistení pleti kozmetický úkon začíname Hyaluronovou ampulkou, potom nasledujú ostatné prípravky tejto rady.
Helia-D Hyaluron Energizujúca čistiaca pena

HELIA-D HYALURON ENERGIZUJÚCA ČISTIACA PENA

Kyselina hyalurónová a vysoký obsah Matrixil peptid 3000, ktorý reguluje kolagén kože, pomáha naplniť kožu a obnovuje mikrocirkuláciu. Čistí, energizuje a pokožku poskytuje povzbudzujúci účinok bez vysušenia pokožky. Vhodná na tvár, krk a dekolt, kde sa rýchlo vstrebáva. Za pár minút v studenom alebo teplom obklade môže byť ošetrená tvár.

Doprajte energizujúcu penu dehydrovanej pleti.

Účinné látky: kyselina hyalurónová, rastlinný silikón, Matrixyl 3000.
Čítajte ďalej

Hyaluron Koktejl Ampula

HYALURON KOKTEJL AMPULA

Okamžitá hydratačná bomba pre pokožku. Komplexné spôsob naplnenia pokožky a tým zníženie hĺbky vrások pomocou kyseliny hyalurónovej, a to vďaka arganovými kmeňovými bunkami a Matrixil 3000 vďaka obsah peptidu. Vzácna micro-molekulárna kyselina hyalurónová (koncentrácia 2%) je ideálna pre dodanie molekulovej hmotnosti, a tiež Arganovým kmeňovým bunkám, ktorý jej pomáhajú. V dolnej časti vrstvy pokožky majú naplňovací efekt a tým zdvíhy ovisnuté a hlboké vrásky.

Vhodné pre liečbou mezoterápiou a ultrazvukom.

Účinné látky: Arganové kmeňové bunky, Matrixil 3000, kyselina hyalurónová, mikro-molekulárna molekula.
Čítajte ďalej

Hyaluron gél

HYALURON GÉL

Jemná konzistencia gélu ľahko vstrebávateľná maska. Obsahuje výživné a hydratačné zložky (kyselinu hyalurónovú, peptidy, pupalkový olej, nechtíkový olej, vitamín E), ktoré stimulujú syntézu kolagénu a elastínu v pokožke. Jemnými ťahmi vmasíruje masku do pokožky (10-15min) a bude vyhladená a jemná.

Účinné látky: kyselina hyalurónová, Matrixil 3000
Čítajte ďalej

Hyaluron Krémový zábal

HYALURON KRÉMOVÝ ZÁBAL

Jemná konzistencia krému ľahko vstrebávateľná maska. Obsahuje výživné a hydratačné zložky (kyselinu hyalurónovú, peptidy, pupalkový olej, nechtíkový olej, vitamín E), ktoré stimulujú syntézu kolagénu a elastínu v pokožke. Jemnými ťahmi vmasíruje masku do pokožky (10-15min) a bude vyhladená a jemná.
Čítajte ďalej

Helia-D Hyaluron-Argán kmeňové bunky krém

HELIA-D HYALURON-ARGÁN KMEŇOVÉ BUNKY KRÉM

Krém s individuálnou kompozíciou obsahujúce najmenšiu veľkosť kmeňových častíc molekulárnej kyseliny hyalurónovej. Hyaluronová kyselina vynikajúco vyživuje a zvyšujú hydratáciu pokožky. Argan kmeňové bunky v kombinácii s Matrixil 3000 peptidom, ktorý pomáha metabolizmu buniek, zachováva pružnosť buniek, zabraňuje strate tukového tkaniva v dôsledku starnutia (spaľovanie tukov) klesá. V pokožka v najhlbšej vrstve je regulovaná tvorbu kolagénu, ktorý je zodpovedný za naplnenie pokožky a zdvíhací efekt.

Doprajte dehydrovanú pleti osvieženie a naplnenie

Účinné látky: Arganové kmeňové bunky, Matryxyl 3000, micro molecula kyseliny hyalurónovej, spevnenie, spevňujúci byliny extrakt, vitamín E, provitamín B5, pupalkový olej, bambucké maslo (shea maslo).
Čítajte ďalej

Hyaluron-kostihojové kmeňové bunky krém

HYALURON-KOSTIHOJOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY KRÉM

Bohaté a komplexné zloženie intenzívného krému s mikro molekulovou veľkosťou kyseliny hyalurónovej, ktorá v hlbších vrstiev pokožky viaže vlhkosť. Kyselina hyalurónová je v kombinácii s kmeňovými bunkami kostihoja (so sušených koreňov kostihoja vo forme prášku) a Matrixil 3000 peptidu zvyšujú obnovu buniek, omladzujú pokožku z vnútra von. Podporujú regeneráciu pokožky, čím sa viditeľne znižuje hĺbka vrások. Na vonok vyhladzujú pokožku a výrazne zlepšujú sýtosť.

Na dehydrované pokožky a dodávajú sviežosť a naplnenie.

Účinné látky: Feketenadálytő kmeňové, Matrixyl 3000, vitamín E, provitamín B5, pupalkový olej, bambucké maslo, kyselina hyaluronová.
Čítajte ďalej


x