Séria na mezo ošetrenie

V našej sérii mezoterapie, sme využili najnovšie výsledky výskumu v kozmetike. Použili sme peptidy a protivráskové účinné látky, pomocou ktorých neinvazívnym spôsobom(bez použitia ihiel) môžeme dosiahnuť viditeľné výsledky. Preto padol výber na Progeline a Adipofill´in, ktoré v roku 2012 vyhrali cenu za najlepšie kozmeticky inovatívne účinné látky.

Starnutím aj pokožka tváre stráca podkožný tuk, zmení sa kvalita kožných štruktúr, čím sa stratí pružnosť a objavia sa aj prvé vrásky. Adipofill´in stimuluje rast podkožného tuku a tým znižuje hĺbku vrások. Počas výskumu vo veku medzi 40r-60r, na dobrovoľníkoch testovali Adipofill´in, denne 2*počas 2 mesiacov. Výsledky výskumu: drsnota vrások klesla o 27% a hĺbka vrások klesla o 35%.

Progeline je peptid, ktorý výrazne znižuje tvorbu progerinu, ktorú identifikovali ako jednu možnú príčinu zodpovednú za starnutie pleti.

Boj proti starnutiu je nielen o boji proti znakom starnutia, ale hovorí o tom, ako proces starnutia spomaliť. Účinky:
 Adipofill´in a Progeline
- Napomáha regenerácii kožných buniek
- Výrazne znižuje hĺbku vrások
- Napomáha tvorbe kolagénu
Tieto účinné látky sú schopné pomocou rastlinných kmeňových buniek preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a tam reaktivujú obnovovací proces, spomaľujú predčasné starnutie pleti, čím nastane viditeľné a pozorovateľné omladenie.
Enzymatický peeling s vitamínom C

ENZYMATICKÝ PEELING S VITAMÍNOM C

Enzymatický peeling na báze keratínu s vysokým obsahom vitamínu C. Peeling odporúčame ako krátku predprípravu k mezoterapii, alebo k iným kozmetickým ošetreniam. Jeho výnimočnosťou je mikrokapsulový Keratoclean PB, ktorý bez iritácie odstraňuje vrchnú vrstvu odumretých buniek, tým zmäkčí pokožku a napomáha obnoveniu buniek ako i prísunu účinných látok do hlbších vrstiev. Obsah vitamínu C pomáha pri tvorbe kolagénu. Z hľadiska krémovej konzistencie sa ľahko masíruje a dobre vstrebáva. Jeho pôsobením sa pleť viditeľne vyhladí, na dotyk je zamatová a pružnejšia.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Keratoclean PB- zlupovací enzým, Kyselina askorbová (vitamín C), Kyselina mliečna, Nechtíkový olej, Bambucké maslo.
Čítajte ďalej

Mezo ampulka s peptidmi a kmeňovými bunkami

MEZO AMPULKA S PEPTIDMI A KMEŇOVÝMI BUNKAMI

Aplikáciou mezoterapie, ampulka obsahujúca vysoko koncentrovaný, čistý peptid a argánové kmeňové bunky, zabezpečia rýchly a okamžitý lifting. V nej obsahujúci Progeline a Adipofill´in, sú biotechnologicky účinné látky, ktoré napomáhajú pri tvorbe kolagénu, ochabnutým tukovým tkanivám zvýšia objem, čím sa stane pokožka napnutejšia a tým sa zníži hĺbka vrások. Druhou významnou účinnou látkou je argánová kmeňová bunka, ktorá je prvou rastlinnou kmeňovou bunkou a preniknutím do dermy sa vyvinie jej účinnosť. Tým zabezpečí okamžité napnutie a kontúry tváre sa stanú opäť napnutejšie. Obidve účinné látky Progeline a Adipofill´in v roku 2012 vyhrali cenu za najlepšie kozmeticky inovatívne účinné látky.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Adipofill´in – látka vypĺňajúca vrásky, Progeline peptid regulujúci tvorbu kolagénu, Argánová kmeňová bunka, Kyselina hyalurónová
Čítajte ďalej

Mezo koncentrát s peptidmi a kmeňovými bunkami

MEZO KONCENTRÁT S PEPTIDMI A KMEŇOVÝMI BUNKAMI

Tento revolučný koncentrát, vo významnom množstve obsahuje hodnotné a účinné peptidy a argánové kmeňové bunky, ktoré aplikáciou mezoterapie okamžite vyplnia a vyživia pokožku. Tieto látky zabraňujúce tvorbu vrások, napomáhajú mikrocirkulácii, stimulujú bunkovú regeneráciu a spomaľujú proces starnutia pokožky. Argánová kmeňová bunka preniknutím do dermy vyvinie svoju účinnosť spolu s peptidom, ktorý je zodpovedný za reguláciu tvorby kolagénu, čím vrásky a vrásky okolo očí sa viditeľne a postupne zredukujú. Pleť sa stane hladšou a kontúry tváre napnutejšie.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Progeline – peptid regulujúci tvorbu kolagénu, Argánová kmeňová bunka, Kyselina hyalurónová, Hydroveg VV – hydratačný koncentrát
Čítajte ďalej

Krémová maska s peptidmi a argánovými kmeňovými bunkami

KRÉMOVÁ MASKA S PEPTIDMI A ARGÁNOVÝMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI

Pleťová maska vysokej kvality, s vysokým obsahompeptidov a argánovej kmeňovej bunky, je jemnej a ľahkej krémovej konzistencie, dobre sa vstrebáva a odporúčame ju ako záverečné mezo ošetrenie. Vďaka jedinečnej lipozomálnej technológii, argánová kmeňová bunka prenikne do hlbších vrstiev pokožky(-dermy), a priamo v bunkách vyvíja svoju účinnosť. Výsledkom kombinácie kmeňovej bunky a peptidov, je viditeľnejšie a efektívnejšie ošetrenie pleti. Vysoko čistá a účinná maska intenzívne vyživuje a koriguje pevnosť pleti.

Odporúčame pre každý typ pleti.

Účinné látky: Progeline – peptid regulujúci tvorbu kolagénu, Argánová kmeňová bunka, Olej z pupalky dvojročnej, Nechtíkový olej, Vitamín E, Bambucké maslo
Čítajte ďalej


x