Séria Szatmári slivka

 

Slivkový Nunatak krém s kmeňovými bunkami na kombinovanú pleť

SLIVKOVÝ NUNATAK KRÉM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI NA KOMBINOVANÚ PLEŤ

Vďaka vysokému obsahu pôsobiacich látok chráni a nastavý v pokožke stratenú vlhkosť. Napína regeneruje pokožka je po použití pružná. Tento výrobok bojuje proti voľným radikálom, napomáha k regenerácii pleti, urýchluje hojenie raniek. Krém má príjemnú textúru, ľahko sa vstrebáva, vhodný najmä na starnúcu pleť zo sklonom k vráskam. na každodenné použitie.
Čítajte ďalej

Slivkový Nunatak krém na suchú pokožku

SLIVKOVÝ NUNATAK KRÉM NA SUCHÚ POKOŽKU

Krém je vhodný na intenzivne ošetrenie suchej, citlivej pleti. Obsah lecitínu napomáha ošetrujúcim látkam a vode preniknút’ do hlbších vrstiev pokožky čím dosiahne, napnutie a regeneráciu pleti, pričom obsahuje aj kyselinu hyalurónovú a Nunatak kmeňové bunky. Pokožku hydratuje a premastňuje. Vhodný na každodenné použitie.
Čítajte ďalej

Slivkový Nunatak Očný Krem

SLIVKOVÝ NUNATAK OČNÝ KREM

Krém je vyslovene určený na ošetrenie citlivého očného okolia, napína, spružnuje, regeneruje. Nespôsobuje iritáciu, bez farbín a vône, ľahko sa vstrebáva, lahká textúra ochraňuje od voĺných radikálov a zabraňuje starnutiu pokožky.Určený na každodenné požitie pre ošetrenie očného okolia.
Čítajte ďalej

Slivková maska Nunatak

SLIVKOVÁ MASKA NUNATAK

Maska má vysoký obsah rastlinných výtažkov, pokožku intenzívne naplni vitamínvi minerálnimy látkami, obsahuje olej z kukuričných klíčkov, shena maslo čo napomáha při regenerácii, odstraňuje vrásky, napina plet, oživuje. Použivame aj na iritovanu zčervenanú položku, vďaka obsahu nechtíka a výtažkov zo slivky ma blahodarné účinky aj na problémovú pleť.
Čítajte ďalej

Slivkový Nunatak Sérum

SLIVKOVÝ NUNATAK SÉRUM

Citlivá pokožka-okamžitý liftingový účinok. Sérum vďaka obsahu kmeňových buniek Nunatak okamžite a viditeľne napina pleť. Aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. obsah kyseliny hyaluronovej napomáha pleti zadržiavať vlhkosť, zabezpečuje hydratáciu. Vhodé na každý typ pleti, napomáha k holeniju raniek, má antiseptický účinok. Vhodne na ošetrenia ultrazvukom, na bezihlovú mezoterapiu aj samostatne.
Čítajte ďalej


x